Tonery sklep czyli jak nie dać się nabić w butelkę

Minęło już prawie 100 lat odkąd powstały urządzenia drukujące, użytkownicy od zawsze zastanawiali się, którą drogę wybrać. Inwestować w drogie oryginały, czy jednak zaufać importerom zamienników. Producenci drukarek z biegiem lat tworzyli coraz to nowsze i tańsze rozwiązania, przez co ceny urządzeń z roku na rok spadały. Korporacje chcąc odbić sobie niską cenę maszyny, zaczęły tworzyć coraz mniej wydajną eksploatację. Jednocześnie strasząc klientów o utraconej gwarancji w przypadku korzystania z wymiennych tonerów. Tonery sklep znając potrzeby drukarek, przez lata skupiali się na znalezieniu odpowiednich zamienników. Tanie tonery o zwiększonej wydajności, aktualnych chipach elektronicznych i wysokiej jakości komponentach produkcji są jednym z najczęściej poszukiwanych produktów na rynku. Możesz zapomnieć o niekończących się kosztach. Do każdego urządzenia jesteśmy w stanie dobrać odpowiednią opcję, aby zapewnić długą bezawaryjną pracę drukarki. Doświadczenie specjalistów jest tu nieocenione. Każda z drukarek potrzebuje osobnego podejścia np. Lexmark potrzebuje odpowiedniego proszku aby kaseta działała prawidłowo i nie uszkodziła bębna światłoczułego, natomiast kolorowe tonery HP potrzebują wałka long life o zwiększonej mocy przerobowej. W naszej ofercie znajdziesz tonery fabrycznie nowe, produkowane w Stanach Zjednoczonych na Tajwanie czy w Chinach jak również regenerowane na oryginalnych kasetach. Każdy partia jest szczegółowo przeglądana i poddawana próbie wydajności i jakości. Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń i dopytaj, a z pewnością się nie zawiedziesz.

Posted on Oct 02, 2018

Zobacz wszystkie »
 • Do wyboru, do koloru tylko tusze w Lublinie

  Posted on Oct 20, 2018

  Drukarki atramentowe które posiadamy w swoich domach zazwyczaj wymagają idealnie dopasowanych jakościowo zamienników które będą współgrały bezapelacyjnie z urządzeniem. Tusze Lublin które zamieszczone są na naszej stronie internetowej zostały przetestowane pod każdym względem tak, aby współgrały jako jedna całość.

 • Specjalnie wyselekcjonowany toner CF226X jetworld

  Posted on Oct 14, 2018

  Marka Hewlett Packard wychodząc na przeciw konsumentom, wydała serię drukarek HP Laserjet Pro 400, M402, M426, które są stosunkowo tanie i świetnie sprawdzają się w firmach. Jedynym mankamentem jest mało wydajny, standardowy oryginalny toner na którym można wydrukować jedyne 3100 stron.

 • Medal dla drukarek laserowych

  Posted on Oct 05, 2018

  Toner który montujemy w naszym urządzeniu drukującym, posiada dużo pozytywnych cech. Każdy taki produkt na pewno powinien być dobry jakościowo, wysokowydajny – służyć nam przez długi czas oraz być przystosowany do prostego montażu. Takie rozwiązanie proponują tonery lublin, które łączą ze sobą wszystkie wyżej wymienione cechy.

 • Tonery sklep czyli jak nie dać się nabić w butelkę

  Posted on Oct 02, 2018

  Minęło już prawie 100 lat odkąd powstały urządzenia drukujące, użytkownicy od zawsze zastanawiali się, którą drogę wybrać. Inwestować w drogie oryginały, czy jednak zaufać importerom zamienników. Producenci drukarek z biegiem lat tworzyli coraz to nowsze.