Osiągnij najwyższą jakość wydruków z tonerem CF226X

Przedstawiamy nasz najnowszy produkt, który jest już dostępny na www.cenka.pltoner CF226X do urządzeń drukujących marki Hewlett Packard, znakomicie sprawdzi się w każdej firmie. Bardzo wydajny zapewni Ci doskonałą jakość otrzymywanych druków, a także do 9000 kopii przy 5% pokryciu. Zawarte w tonerze CF226X sproszkowany pigment ma bardzo dobrą klasę, która wpływa na wygląd otrzymywanych dokumentów. Odpowiednio zmielony oraz termicznie utrwalony w trakcie procesu drukowania, nie osypuje się dając nasycony kolorami, przejrzysty, pozbawiony niedoskonałości tekst oraz obraz.

Świetna kompatybilność z drukarkami

Dobry toner to nie tylko wysoka jakość i niska cena. Decydując się na zamiennik zwracajmy również uwagę na to do jakich drukarek laserowych oraz kserokopiarek jest on przeznaczony. Toner CF226X doskonale współpracuje z takimi modelami urządzeń marki Hewlett Packard jak: LaserJet Pro M402 oraz LaserJet Pro M426.

Koszty zakupu tonera CF226X

Produkt ten to świetnej jakości zamiennik charakteryzujący się wysoką efektywnością pracy, a także co najważniejsze bardzo przystępną ceną. Dzięki czemu na zakup tonera CF226X mogą sobie pozwolić osoby, którym zależy na oszczędnościach na materiałach eksploatacyjnych.