Osobista niszczarka Wallner C8A0

W domu warto posiadać nie tylko sprawdzony sprzęt komputerowy oraz drukarkę, ale także dobrej jakości urządzenie niszczące Twoje dokumenty. Wszystkie zgromadzone przez nas pisma urzędowe, z banku czy rachunki, które zawierają informacje poufne nie powinny być od tak wyrzucane do kosza. Dlatego warto jest zainwestować w niedrogi, dobrej jakości sprzęt, właściwe zabezpieczający Twoje dane osobowe. Niewielka niszczarka Wallner C8A0 będzie doskonałym produktem, który znakomicie sprawdzi się w takich warunkach. A Ty będziesz pewny, że żadne informacje związane z chociażby Twoim peselem, nr konta czy innymi danymi nie zostaną wykorzystane w niewłaściwy sposób. Dobrą niszczarkę Wallner C8A0 zamówisz na www.doniszczarki.pl.

Niszczy różne nośniki danych

Szerokość wejścia szczeliny tnącej niszczarki Wallner C8A0 wynosi 230 mm, dzięki czemu zmieści się w niej aż do 10 kartek papieru w formacie A4. Bardzo mocne i odporne na metalowe elementy jak spinacze, zszywki noże bez problemów sobie z nimi poradzą. Niszczarka Wallner C8A0 potnie również karty PCV oraz płyty CD i DVD. Wszystkie przepuszczone przez urządzenie dokumenty są pocięte na ścinki wielkości 4 x 50 mm, uniemożliwiając ich powtórne odtworzenie. Kosz na ścinki ma pojemność 25 L.

Zalety urządzenia

Niszczarka Wallner C8A0 posiada niezwykle cichy silnik, który pozwala na szybkie i sprawne niszczenie dokumentów przy bardzo niskim poziomie hałasu. Zapewniając wysoki komfort naszej pracy. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji kilka bardzo przydatnych funkcji. Automatyczny start/stop, autorevers zapobiegający uszkodzeniu urządzenia przy umieszczeniu w niej zbyt wielu kartek naraz, jak również w funkcję cofania. Dodatkowo niszczarka Wallner C8A0 wyposażona jest w osobne szczeliny na papier oraz karty PCV wraz z płytami CD i DVD.